KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15873047
nr 1587 3047
Astrid Widenberg-Liljefors
(f. 1943), Sverige
Oljemålning, Landskap med vik. Signerad. Olja på pannå, 66x120 cm, yttermått inklusive ram: 80x134 cm
Astrid Widenberg-Liljefors, svensk målare och tecknare född 1943.
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 december 2023
kl 19:02:28
28/11 09:45:06
11 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Astrid Widenberg-Liljefors
Läs mer om Astrid Widenberg-Liljefors